Gruppetimebooking

  • Torsdag 29. september

    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 3
    Sal: Løpesal
    Instruktør: Emilie Bekkevold
    06:25-06:55
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 10
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Line Rønsen
    09:00-09:25
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 7
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Line Rønsen
    09:30-09:55
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 1
    Sal: Studio
    Instruktør: Heidi Eriksen
    10:00-10:45
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 19
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Line Rønsen
    10:00-10:25
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 1
    Sal: Synrgy
    Instruktør: Anders Viken
    10:30-11:15
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 1
    Sal: Sal 1
    Instruktør: Heidi Eriksen
    11:00-11:45
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 7
    Sal: Løpesal
    Instruktør: Camilla Solfjell
    16:30-17:00
    Spenst Brødløs
    Ledige plasser: 1
    Sal: GNIST (nytt rom)
    Instruktør: Sander Emanuelsen
    16:30-17:25
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 20
    Sal: GNIST
    Instruktør: Sander Emanuelsen
    16:30-17:25
    Spenst Brødløs
    Ledige plasser: 7
    Sal:
    Instruktør: Henriette Maria Martinsen
    17:00-17:55
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 22
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Tone Kristiansen
    17:00-17:25
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 23
    Sal: Sykkelsal
    Instruktør: Wanja Fritzen
    17:15-18:10
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 16
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Tone Kristiansen
    17:30-17:55
    Spenst Brødløs
    Ledige plasser: 17
    Sal:
    Instruktør: Henriette Maria Martinsen
    18:00-18:25
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 14
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Ann-Kristin Bigum
    18:15-19:10
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 4
    Sal: Løpesal
    Instruktør: Lene Larsen
    18:40-19:10
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: -5
    Sal: GNIST
    Instruktør: Anders Viken
    19:00-19:55
    Spenst Brødløs
    Ledige plasser: 0
    Sal: GNIST (nytt rom)
    Instruktør: Anders Viken
    19:00-19:55
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 6
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Ann-Kristin Bigum
    19:15-20:10
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 17
    Sal: Sal 1
    Instruktør: Lene Larsen
    19:15-19:45
  • Fredag 30. september

    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 31
    Sal: Sykkelsal
    Instruktør: Morten Andersen
    06:25-07:20
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 3
    Sal: Løpesal
    Instruktør: Heidi Eriksen
    08:30-09:00
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: -5
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Heidi Eriksen
    09:00-09:55
    Spenst Brødløs
    Ledige plasser: 13
    Sal:
    Instruktør: Vigdis W
    09:00-09:55
    Spenst Brødløs
    Ledige plasser: 0
    Sal: GNIST (nytt rom)
    Instruktør: Line Rønsen
    09:00-09:55
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 24
    Sal: Sykkelsal
    Instruktør:
    10:00-10:55
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 15
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Karin D P
    10:15-11:10
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 13
    Sal: Sal 1
    Instruktør: Heidi E
    10:15-11:10
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 14
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Emilie Bekkevold Heidi Eriksen
    16:00-16:55
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 6
    Sal: Løpesal
    Instruktør: Cajsa Eriksen
    16:00-16:30
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 29
    Sal: Sykkelsal
    Instruktør: Camilla Solfjell
    16:30-17:25
    Spenst Brødløs
    Ledige plasser: 7
    Sal:
    Instruktør: Vigdis W
    17:00-17:55
  • Lørdag 01. oktober

    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 7
    Sal: Løpesal
    Instruktør: Cajsa Eriksen
    09:15-09:45
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 22
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Tone Kristiansen
    09:15-10:10
    Spenst Brødløs
    Ledige plasser: 12
    Sal:
    Instruktør: Vigdis W
    10:00-10:55
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 31
    Sal: Sykkelsal
    Instruktør: Lene Larsen
    10:00-10:55
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 15
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Sander Emanuelsen
    11:00-11:55
  • Søndag 02. oktober

    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 12
    Sal: Løpesal
    Instruktør: Camilla Solfjell
    09:15-09:45
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 25
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Veronika Lund
    10:00-10:45
  • Mandag 03. oktober

    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 12
    Sal: Løpesal
    Instruktør: Camilla Solfjell
    06:25-06:55
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 12
    Sal: Løpesal
    Instruktør: Heidi Eriksen
    08:25-08:55
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 30
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Emilie Bekkevold
    09:00-09:55
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 32
    Sal: Sykkelsal
    Instruktør: Ann Kristin Myren
    10:00-10:55
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 30
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Heidi Eriksen
    10:05-11:00
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 21
    Sal: Sal 1
    Instruktør: Heidi Eriksen
    11:15-12:10
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 24
    Sal: Sal 2, Sal 2
    Instruktør: Annette Ravneng
    16:00-16:45
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 12
    Sal: Løpesal
    Instruktør: Morten Andersen
    16:30-17:00
    Spenst Brødløs
    Ledige plasser: 20
    Sal:
    Instruktør: Joakim Sundberg
    16:30-16:55
    Spenst Brødløs
    Ledige plasser: 1
    Sal: GNIST (nytt rom)
    Instruktør: Sander Emanuelsen
    16:30-17:25
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 20
    Sal: GNIST
    Instruktør: Sander Emanuelsen
    16:30-17:25
    Spenst Brødløs
    Ledige plasser: 14
    Sal:
    Instruktør: Joakim Sundberg
    17:00-17:55
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 12
    Sal: Løpesal
    Instruktør: Emilie Bekkevold
    17:10-17:40
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 30
    Sal: Sykkelsal
    Instruktør: Morten Andersen
    17:15-18:10
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 25
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Marigona Percuku
    17:15-18:10
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 14
    Sal: Sal 1
    Instruktør: Emilie Bekkevold
    17:45-18:30
    Spenst Brødløs
    Ledige plasser: 16
    Sal:
    Instruktør: Joakim Sundberg
    18:00-18:55
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 25
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Lene Lobsgaard
    18:25-19:20
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 12
    Sal: Løpesal
    Instruktør:
    18:30-19:15
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 25
    Sal: GNIST
    Instruktør: Tobias Haga
    19:00-19:55
    Spenst Brødløs
    Ledige plasser: 1
    Sal: GNIST (nytt rom)
    Instruktør: Tobias Haga
    19:00-19:55
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 25
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Lene Larsen
    19:30-20:25
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 32
    Sal: Sykkelsal
    Instruktør:
    19:30-20:25
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 20
    Sal: Sal 1
    Instruktør: Trine Wille
    19:30-20:25
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 20
    Sal: Sal 1
    Instruktør: Trine Wille
    20:35-21:30
  • Tirsdag 04. oktober

    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 12
    Sal: Løpesal
    Instruktør: Emilie Bekkevold
    06:00-06:30
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 18
    Sal: Synrgy
    Instruktør: Emilie Bekkevold
    06:35-07:05
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 25
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Heidi Eriksen
    09:00-09:55
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 17
    Sal: Studio
    Instruktør: Heidi Eriksen
    10:15-11:00
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 18
    Sal: Synrgy
    Instruktør: Emilie Bekkevold
    10:15-11:00
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 25
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Caroline Anker-Rasch
    10:15-11:10
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 21
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Teresa H
    16:30-17:25
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 12
    Sal: Løpesal
    Instruktør: Emma Helene Henning Olsen
    16:30-17:00
    Spenst Brødløs
    Ledige plasser: 14
    Sal:
    Instruktør: Eirik L.
    17:00-17:55
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 21
    Sal: Sal 1
    Instruktør: Wanja Fritzen
    17:15-18:10
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 28
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Tone Kristiansen
    17:35-18:30
    Spenst Brødløs
    Ledige plasser: 12
    Sal:
    Instruktør: Eirik L.
    18:00-18:55
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 12
    Sal: Løpesal
    Instruktør: Emilie Bekkevold
    18:00-18:30
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 32
    Sal: Sykkelsal
    Instruktør: Camilla Solfjell
    18:30-19:25
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 25
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Emilie Bekkevold
    18:40-19:05
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 12
    Sal: Løpesal
    Instruktør: Heidi Ahlsen
    18:50-19:20
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 25
    Sal: GNIST
    Instruktør: Tobias Haga
    19:00-19:55
    Spenst Brødløs
    Ledige plasser: 1
    Sal: GNIST (nytt rom)
    Instruktør: Tobias Haga
    19:00-19:55
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 21
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Emilie Bekkevold
    19:10-19:35
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 17
    Sal: Sal 1
    Instruktør: Rannveig Staal Pettersen
    19:30-20:25
  • Onsdag 05. oktober

    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 12
    Sal: Løpesal
    Instruktør: Heidi Eriksen
    08:30-09:00
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 30
    Sal: Sykkelsal
    Instruktør: Ann Kristin Myren
    08:30-08:55
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 25
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Ann Kristin Myren
    09:05-09:30
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 31
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Heidi Eriksen
    09:40-10:35
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 21
    Sal: Sal 1
    Instruktør: Ann Kristin Myren
    09:40-10:05
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 21
    Sal: Sal 1
    Instruktør: Heidi Eriksen
    10:50-11:45
    Spenst Brødløs
    Ledige plasser: 1
    Sal: GNIST (nytt rom)
    Instruktør: Kristine Ryland
    16:30-17:25
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 20
    Sal: GNIST
    Instruktør: Kristine Ryland
    16:30-17:25
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 25
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Tone Kristiansen
    17:00-17:45
    Spenst Brødløs
    Ledige plasser: 14
    Sal:
    Instruktør: Gine S
    17:00-17:55
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 12
    Sal: Løpesal
    Instruktør: Camilla Solfjell
    17:05-17:35
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 14
    Sal: Sal 1
    Instruktør: Emilie Bekkevold
    17:45-18:30
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 30
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Lisa G.
    18:00-18:55
    Spenst Brødløs
    Ledige plasser: 16
    Sal:
    Instruktør: Gine S
    18:00-18:55
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 32
    Sal: Sykkelsal
    Instruktør: Lene Larsen
    18:00-18:55
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 25
    Sal: GNIST
    Instruktør: Gina Granstedt
    19:00-19:55
    Spenst Brødløs
    Ledige plasser: 1
    Sal: GNIST (nytt rom)
    Instruktør: Gina Granstedt
    19:00-19:55
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 25
    Sal: Sal 2
    Instruktør: Veronika Lund
    19:05-19:50
    Spenst Høvleriet
    Ledige plasser: 21
    Sal: Sal 1
    Instruktør: Veronica Mittet
    19:30-20:25